Msze św. –Kolędowe – godz. 1800 z błogosławieństwem rodzin w par. Opole Lubelskie.

 

Lp.

Data

Ulica - miejscowość

1.

Poniedziałek 4.01.2021

ul. Lipowa 4, Lipowa domki, Partyzancka i Krasickiego, Kolejowa , Szpitalna, Partyzancka 25.ul. Fabryczna wszystkie bloki wraz z Fabryczną 25a i 25b.

2.

Wtorek 5.01.2021

ul. Lubelska 14 i 16, Piłsudzkiego, Fabryczna domki, Popijarska blok.

3.

Czwartek 7.01.2021

ul. Pomorska, Szkolna, Szkolna blok, Zagrody, Lubelska, Leśna , Rybacka, Wola Rudzka, Pustelnia, Rozalin Stacja.

4.

Piątek 8.01.2021

ul. Ks. Ściegiennego, Popijarska domki, por Frańczaka Argila, Willowa, Nowoprojektowana, Osiedlowa.

5.

Sobota 9.01.2021

ul. Długa 31, Krótka 4, Długa 27, Długa 29, Długa domki i bloki 96,100 i 102, Projektowana.

6.

Poniedziałek 11.01.2021

ul. Polna, Garbarska, Cmentarna i Górna, Zajezierze, Stary Rynek, Strażacka.

7.

Wtorek 12.01.2021

ul. Przemysłowa domki, szeregowiec, bloki, Przemysłowa od stawu do zakrętu, Zielona, Kwiatowa, Poniatowskiego.

8.

Środa 13.01.2021

ul. Aleje 600-Lecia, Józefowska, Osiedle za szklarnią, Osiedle za cmentarzem, Cicha, Piekarska, Ogrodowa.

9.

Czwartek 14.01.2021

ul. Nowa, Rzemieślnicza, Podzamcze, Parkowa, Nowy Rynek, Kościuszki, Lubelska od rynku do Biedronki.

10.

Piątek 15.01.2021

ul. Kraszewskiego 1, Kraszewskiego 3, Kraszewskiego 4, Kraszewskiego 6.

11.

Sobota 16.01.2021

ul. Morwowa 5, Morwowa 8, Morwowa 8a, Morwowa 8b.

 

12.

 

Poniedziałek 18.01.2021

 

ul. Łąkowa, maj.  Hieronima Dekutowskiego, Słowackiego, Słoneczna, Rzeczna, Pawia.

13.

Wtorek 19.01.2021

ul. Krzywe Koło, Przedmieście, Działkowa, Piaskowa, Niećki ,Sosnowa, Witosa, Kopernika

14.

Środa 20.01.2021

ul. Puławska 7,6,4,2, 28 ,Lubelska 33, Puławska 8, Puławska12,14, 11, 11a, 9

15.

Czwartek 21.01.2021

Południowa, Kaliszańska, Zbożowa, Dolna.

16.

Piątek 22.01.2021

ul. Puławska  10, 13, 15, 18, 19, 19a, 20, 21, 24.

17.

Sobota 23.01.2021

ul. Fabryczna dawne Janiszkowice, Wiejska, Nadstawna

18.

Poniedziałek 25.01.2021

Zajączków, Grabówka, Zosin.

19.

Wtorek 26.01.2021

Trzebiesza, Majdan Trzebieski, Darowne.

20.

Środa 27.01.2021

Leonin, Franciszków Stary, Skoków.

21.

Czwartek 28.01.2021

Emilcin, Górna Owczarnia, Góry Opolskie, Zosin po prawej stronie do Lublina.

22.

Piątek 29.01.2021

Niezdów, Jankowa, Pomorze.

23.

Piątek 29.01.2021

Łaziska i Kol. Łaziska – w kaplicy w Łaziskach– godz. 1800.

24.

Sobota 30.01.2021

Elżbieta i Kol. Elżbieta.